KOVAČ UZEO DVOSTRUKU KRUNU: Bayern uzeo i Kup, ali pogledajte kako je Neur spasio ekipu! I to dva puta!

Bayern Munchen kojeg vodi naš Niko Kovač na veličanstveni način zaključio je vrlo impresivnu sezonu. Nakon prvenstva osvojili su Kup. U finalu je pao Leipzig 3:0, a pravi junak finala je vratar Manuel Neur.

Bayern je poveo u 29. minuti preko Lewandowskog, a rezultat je povisio Coman u 78. minuti. Konačnih 3:0 postavio je poljski napadač Robert Lewandowski u 85. minuti. Rezultatski ovo izgleda prelagano za Bayern, ali ne bi bilo tako da na vratima nije stajao čudesni Manuel Neuer.

33-godišnjak je prije nekoliko godina bio najbolji vratar na svijetu, ali ozljede su ga itekako usporile pa je ispao iz radara. No, u ovom dvoboju podsjetio je na stare dane.

Puno bolje otvaranje drugog dijela imao je Leipzig, koji je u dvije minute propustio dvije mrtve šanse. Prvo je u 48. minuti Emil Forsberg pobjegao obrani Bayerna i s centra se sjurio na Neuera koji je fantastičnom špagom spasio čisti gol.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE. Potom je minutu kasnije Werner slabo pucao iz dobrog ubačaja s krila, ali je i u toj situaciji Neuer briljantno reagirao. Tu obranu možete vidjeti OVDJE.

Nadajmo se kako je naš trener Niko Kovač s ovim trijumfom utišao kritičare koji ga konstantno sele iz Munchena.

VELIKA PODRŠKA VATRENIMA: GRADSKI VRT JE RASPRODAN U REKORDNOM ROKU ZA DVOBOJ PROTIV WALESA!

NAKON DUGE ŠTEDNJE: Pochettino napokon za novu sezonu dobiva velika pojačanja!