Kovačić Manea napucao loptom u lice dok je ovaj ležao. Evo što se nakon toga dogodilo

Chelsea je sinoć ostvario veliku pobjedu na gostovanju kod Liverpoola na Anfieldu s minimalnih 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Mount.

Mateo Kovačić ovu utakmicu započeo je s klupe. Thomas Tuchel uveo ga je u 81. minuti umjesto strijelca pobjedničkog gola, a u 88. minuti hrvatski je veznjak nesportski napucao Manea. Ofenzivac Liverpoola ležao je na travnjaku kada je Kovačić opalio po lopti koja je završila na Senegalčevom licu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SITUACIJU.

Mane se pridigao i unio u lice Kovačiću koji se nije povukao. No, ‘Kova’ mu je ipak uputio ispriku koju je Senegalac očito prihvatio.

Dodajmo kako je Liverpoolu ovo već peti poraz u nizu kod kuće. U sljedećem kolu Chelsea će ugostiti Everton dok će Liverpool igrati protiv Fulhama.