KRALJEVI NAPOKON RASTURAJU: Pogledajte što je Real Madrid napravio Viktoriji Plzen u prvih 45 minuta!

Ove sezone kraljevski Real Madrid trese nevjerojatna kriza koja se dugo nije vidjela u Madridu. Dokaz tome je i otkaz Lopetegui koji se nije dugo zadržao na klupi Reala. Ali, zamjena na klupi napokon je donijela malo svjetla u dosad mračnoj sezoni. ‘Kraljevi’ rasturaju u Češkoj…

Realovci su uz puno muke sredili Viktoriju Plzen u 3. kolu Lige prvaka s obzirom da je rezultat bio samo 2:1. Mnogi smatraju kako je češki prvak zaslužio uzeti barem bod na Santiago Bernabeuu, ali to se ipak nije dogodilo. Priliku za uzvrat imali su danas, ali Real je ovo ipak ozbiljno shvatio. Barem kad vidite na semaforu 4:0 za Real Madrid u prvih 45 minuta.

Fantastičan prvi dio odradio je napadač Karim Benzema koji je dva puta postigao pogodak, a jednom je i asistirao. Golove su još zabili Casemiro i Bale.

Real će se s ovom pobjedom vratiti na vrh tablice u skupini G, ali za prvo mjesto morat će se dobro potući s Romom na Olimpicu jer ove dvije momčadi su trenutno na vrhu s 9 bodova. Slijedi ruski CSKA koji ima samo 4.