LAKO JE KAD IMAŠ SUCA: Pogledajte kako je sudac teško oštetio Milan u porazu kod Juventusa!

Mnogi već dugo na talijansku Serie A gledaju s gađenjem zbog očajnog suđenja i favoriziranja Juventusa. Danas je to OPET osjetio AC Milan…

Juventus je slavio u velikom derbiju protiv Milana rezultatom 2:1. No, prvi dio mogao je završiti puno drugačije, uz veliku prednost Milana. Naime, u 34. minuti Calhanoglu je želio ubaciti jednu loptu u 16-erac, ali je igrač Juventusa i više nego očito zaustavio taj pokušaj rukom.

Sudac je išao pregledati sporni trenutak preko VAR-a, ali donio je sramotnu odluku ne pokazavši na bijelu točku. Ipak, Milan je poveo samo nekoliko minuta kasnije preko Piateka. Ali, vidjelo se da su igrači Milana negodovali zbog sramotne odluke glavnog suca. Ni ne treba previše isticati kako su društvene mreže eksplodirale zbog toga.

I kako to onda obično biva, Juve u drugom dijelu radi preokret upravo iz jedanaesterca koji uspješno realizira Paulo Dybala. Blesavu pogrešku napravio je stoper Mateo Musacchio. Konačnih 2:1 postavlja wonderkid Moise Kean u 84. minuti.

Mnoge navijače Milana ovo je podsjetilo na sezonu 2011/12. kada je Milan ugostio Juventus u vrlo bitnoj utakmici za Scudetto. Rossoneri su poveli preko Nocerina, a kasnije u prvom poluvremenu čisti pogodak postigao je Muntari, ali suci su iz nepoznatog razloga zažmirili na to. Juve je kasnije izjednačio preko Matrija, a kasnije su osvojili prvenstvo i započeli svoju dominaciju koja traje do danas.

Je li Juve zaista toliko zaštićen u Italiji?