LJEPOTICA KOLA: Šibenik u infarktnoj završnici slavio na Aldu Drosini!

Igrači Istre 1961 i Šibenika pružili su utakmicu za uživanje za sve ljubitelje nogometa. Šibenčani su slavili 4:3 pogotkom Marina Jakoliša iz slobodnog udaraca u 97. minuti, dvoboj je obilovao pogocima, žutim kartonima i promašenim kaznenim udarcem.

Šibenik je imao prednost 1:0 i 3:1, a do pobjede stigao u 97. minuti kad je Marin Jakoliš zabio za konačnih 4:3. Upravo je Jakoliš doveo goste sa Šubićevca u vodstvo ali je do kraja poluvremena izjednačio lijevi branič Luka Marin.

Nastavak je na Drosini ponudio pravu ludnicu, prvo je Dion Drena Beljo promašio kazneni udarac, da bi potom Ivan Delić s dva pogotka odveo svoju ekipu na dva gola razlike. Dva Osijekova igrača na posudbi u Istri, Beljo i Mišković, donijeli su izjednačenje za 3:3.

No, to nije bio kraj uzbuđenjima jer je Jakoliš u 97. minuti drugi puta poentirao za konačnih 3:4! Bila je to peta pobjeda Šibenčana ove sezone kojom su došli na 18 bodova, dok Istra ima 15, ali i utakmicu manje.