LJUDI MOJI, PA JE LI OVO MOGUĆE? Mlada reprezentacija Hrvatske doživjela nevjerojatni poraz!

Hrvatska mlada reprezentacija danas je otvorila novi ciklus kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo 2021. godine koje se igra u Mađarskoj i Sloveniji. No, izabranici Nenada Gračana neće po dobrome pamtiti prvu utakmicu jer su izgubili 2:1 protiv Škotske.

Mini Vatreni poveli su preko Kulenovića već u 10. minuti. Novom napadaču Dinama asistirao je Nikola Moro. No, naši nakon toga kao da su pali, a trener Gračan očito je bio zadovoljan s minimalnim vodstvom

I kako to inače biva u nogometu, onda dolazi do preokreta. Škotska je izjednačila u 81. minuti preko Connor Mc Lennana. Isti igrač pogađa u 89. minuti za velika tri boda neugodne i zanimljive Škotske.

Hrvatska je imala kontrolu i nekoliko dobrih prilika, ali to nisu znali pretvoriti u pogodak. Naši su tako na najgori mogući način otvorili nove kvalifikacije. Iduće okupljanje mlade reprezentacije dogodit će se idući mjesec kada će u gostima igrati protiv San Marina, a tu je i prijateljski okršaj protiv Mađarske.

Osim Hrvatske i Škotske, u skupini se još nalaze Grčka, Češka, Litva i San Marino.

PA OVO JE ČUDESNO: NEVJEROJATNI PODATAK S UTAKMICE AZERBAJDŽAN-HRVATSKA ĆE VAS ITEKAKO ODUŠEVITI!

ŠOK ZA SUSJEDE: Robert Prosinečki iznenadio odlukom nakon poraza protiv Armenije!