LJUDI MOJI, PA ŠTO JE OVO? U Italiji se upravo odigrala nevjerojatna utakmica! Palo čak 7 golova!

Posljednju utakmicu 14. kola talijanske Serie A večeras su odigrali Cagliari i Sampdoria. Klub sa Sardinije slavio je 4:3, a utakmicu su obilježili nevjerojatni trenuci.

Veliko pojačanje Cagliarija ove sezone, Marko Rog, igrao je do 84. minute. Hrvatski veznjak pokazao se kao veliko pojačanje i redovito se nalazi u početnoj postavi. Caglari se ovom pobjedom vratio na senzacionalno četvrto mjesto, a upravo je to posljednja pozicija koja vodi u grupnu fazu Lige prvaka!

No, početak ove utakmice nije bio bajan. Sampdorija je povela u 38. minuti kada je udarac s bijele točke realizirao Fabio Quagliarella. Gosti su odmah na početku drugog poluvremena povećali vodstvo preko Ramireza, dok je Quagliarella bio u ulozi asistenta.

Domaćinu nadu vraća veliki povratnik Nainggolan u 69. minuti, ali već u idućem napadu opet se pojavljuje legendarni Quagliarella koji postiže svoj drugi pogodak na utakmici, odnosno treći svoje momčadi. Fabiju je to tek treći pogodak ove sezone. Naime, prošle sezone utrpao je čak 26 golova u cijelom prvenstvu pa je tako osvojio nagradu za najboljeg strijelca. No, ove sezone ga ipak ne ide.

A onda u 74. i 76. minuti vlastiti show ima Joao Pedro, 27-godišnji brazilski veznjak koji nosi dres Caglarija već šest godina. Mnogi su pomislili kako će dvoboj završiti remijem, ali onda domaći strateg Rolando Maran radi fantastični potez. S klupe na teren šalje 23-godišnjeg napadača Alberta Cerrija, i to u 93. minuti, a ovaj će u 96. minuti postići pogodak za velika tri boda Cagliarija.

Zanimljivo, sudac je pokazao pet minuta sudačke nadoknade, a na kraju smo vidjeli čak duplo više minuta. I onda neka netko kaže kako je talijanska Serie A dosadna…

NEVJEROJATNA BAHATOST: EVO ŠTO ENGLESKI MEDIJI PIŠU O VATRENIMA!

SLAŽETE LI SE? EVO ŠTO SRPSKI MEDIJI KAŽU O SKUPINI S HRVATSKOM I ENGLESKOM!

BOMBA NA POLJUDU: Proslavljeni hrvatski reprezentativac i jedan od „Ćirinih sinova“ postaje spasitelj Hajduka!

NOVO PODCJENJIVANJE? ENGLEZI SE RASPISALI O HRVATIMA: “LUKAVI SU, ALI OVOG PUTA NAS…”