LOKOMOTIVA ŠOKIRALA DINAMO: Pogledajte kakvo šamaranje se događa usred Maksimira!

HNL nam se danas i službeno vratio! Drugi dio sezone otvorili su Dinamo i Lokomotiva koji igraju zaostalu utakmicu četvrtog kola koja je bila odgođena zbog Dinamovih ispita u Europi.

Aktualni hrvatski prvak Dinamo traži pobjedu s kojom bi se približili prvoplasiranom Hajduku, ali čini se kako su Lokosi jako težak zalogaj. Naime, nakon prvih 45 minuta Lokomotiva posve iznenađujuće vodi 0:2. Apsolutni junak prvog dijela je Duje Čop, bivši igrač Dinama koji je postigao dva pogotka.

Duje je zabijao u petoj i sedmoj minuti, a zanimljivo kako mu je oba puta asistirao 23-godišnji veznjak Silvio Goričan. S druge pak strane imao je Dinamo nekakve prilike preko Kaneka i Petkovića, ali na vratima Lokosa je inspirirani Čavlina.

Dinamo: Zagorac – Živković, Theophile, Ristovski, Perković – Mišić, Baturina, Ademi – Hoxha, Kaneko, Petković

Lokomotiva: Čavlina – Leovac, Mersinaj, Kalaica, Vranjković – Marić, Bubanja, Krivak – Goričan, Šotiček, Čop