LOŠE MU SE PIŠE: Slaven Bilić doživio novu katastrofu…

Slaven Bilić i njegov West Bromwich Albion doživjeli su još jedan poraz. Ovog puta bolji je bio Manchester United koji je slavio s 1:0 golom Brune Fernandesa.

Portugalski veznjak uspješno je realizirao udarac s bijele točke. Jedanaesterac je dosuđen zbog toga što je lopta pogodila u ruku Ajayija nakon inervencije VAR-a, a nakon što je Johnstone obranio prvi pokušaj Portugalca, dosuđeno je ponavljanje izvođenja jer se vratar WBA pomaknuo s linije prije udarca. Iz drugog pokušaja Fernandes je bio uvjerljiviji.

Zanimljivo, samo četiri minute prije kaznenog udarca za United, glavni je sudac pokazao na bijelu točku za WBA zbog prekršaja Fernandesa u svom kaznenom prostoru, no ta je odluka preokrenuta nakon intervencije VAR-a. Filip Krovinović igrao je od 79. minute za WBA, koji je ostao u zoni ispadanja, na 18. mjestu s tri boda, dok je United skočio na deveto mjesto sa 13 bodova.

WBA u sljedećem kolu kod kuće dočekuje Sheffield United koji je trenutno zakucan na dnu tablice Premiershipa. Neki kažu kako je to posljednja prilika našeg Bilića…