LOŠE VIJESTI IZ ENGLESKE: Bilić i njegov Watford teško stradali u gostima…

Slaven Bilić i njegov  Watford krenuli su dobro s obzirom da su slavili kod Stoke Citya 0:4, ali nakon toga upisali su dva poraza zaredom.

Danas je bolji od Watforda bio Blackpool koji je pobijedio 3:1. Gary Madine je zabio za vodstvo domaćina, a Imran Louza je izjednačio u 29. minuti. Bilić je imao bod sve do zadnjih deset minuta, kada je momčad doživjela potpuni raspad.

Jerry Yates je zabio za novo vodstvo Blackpoola u 81. minuti, a već četiri minute kasnije je dao novi gol i postavio konačan rezultat. Watford je ovim porazom pao na 12. mjesto tablice.

Bilić je postao trener Watforda prije 12 dana. Naslijedio je Roba Edwardsa, koji je izdržao tek četiri mjeseca. Imenovanje Bilića je čak 19. put da je Watford promijenio trenera u deset godina, otkako je vlasnik kluba talijanski biznismen Gino Pozzo.

Samo tri dana nakon sjajne premijere kao trener Watforda i pobjede 4:0 kod Stokea, Slaven Bilić je na domaćem terenu šokantno poražen 2:1 od Swanseaja u 13. kolu druge lige.