LOŠE VIJESTI IZ ENGLESKE: Evo kako je prošao dvoboj Man. Citya i Šahtara!

Manchester City ipak nije uspio srediti Šahtar, ali izabranici Pepa Guardiole neće biti nezadovoljni. Naime, ‘Građani’ su kod kuće remizirali 1:1 protiv ukrajinskog prvaka, Šahtara iz Donjecka, a to znači da su i službeno osvojili skupinu C u Ligi prvaka.

Engleski gigant je tako kolo prije kraja osigurao prvo mjesto u skupini C gdje se još nalaze Dinamo Zagreb, Atalanta i Šahtar. City je bio veliki favorit protiv Šahtara večeras, ali Ukrajinci su pokazali kako mogu uzeti bod moćnom protivniku.

Prvi dio prošao je bez pogodaka, a onda je Gundogan doveo domaćina u vodstvo. Spasitelj ukrajinskog prvaka zove se Solomon. Naime, ovaj 20-godišnji napadač u igru je ušao u 65. minuti, a trebalo mu je samo četiri minute da postigne pogodak.

Manchester je potpuno dominirao u ovoj utakmici ali pobjednički pogodak ipak nije došao. No, Pep Guardiola će biti zadovoljan jer sad u Zagreb može povesti rezervnu momčad, a to znači odmor za glavne igrače koji će biti fokusirani na Premiership. Naime, City zaostaje za Liverpoolom golemih 8 bodova i to je uistinu velika prednost Redsa.

Atalanta je sredila Dinamo 2:0. Situacija na tablici izgleda ovako: 1. Manchester City (11), 2. Šahtar Donjeck (6), 3. DINAMO ZAGREB (5), 4. Atalanta (4).  Hoće li Dinamo srediti rezervnu momčad Manchester Citya? No, treba pričekati i vidjeti hoće li Guardiola zaista doći u Zagreb sa stavom kao da se radi o nebitnoj utakmici…

NEVJEROJATNA PRIČA: LANI SU MU OTKRILI RAK, PROŠAO JE KEMOTERAPIJU, A U ČETVRTAK ĆE IGRATI ZA MAN. UNITED

OVO JE SJAJNO: Hrvatski nogometni savez će velikom donacijom pomoći u izgradnji osječkog stadiona!