LOŠE VIJESTI NA STARTU: Hrvatska U-17 reprezentacija poražena na početku Eura…

Hrvatska U-17 reprezentacija je u dramatičnoj utakmici 1. kola Europskog prvenstva u mađarskom Balmazujvarosu izgubila od Engleske 1:0 golom Nwanerija u 8. minuti susreta, prenosi Index.hr.

Momčad Roberta Jarnija odigrala je dobru utakmicu protiv jednog od favorita turnira, a u igri ju je držao Osijekov golman Jan Hlapčić, koji je u 41. minuti obranio penal Englezima.

U drugom poluvremenu Hrvatska je zaigrala nešto bolje, a kako se susret bližio završnici, Englezi su malo počeli paničariti i na kraju su se izvukli. U 89. minuti Dinamov igrač Leo Rimac je sjajnim udarcem iskosa s 20-ak metara pogodio spojnicu, da bi u petoj minuti sudačke nadoknade Živković sam ušao u šesnaesterac i onda u odličnoj šansi pucao pokraj gola.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SAŽETAK

Hrvatska je u vrlo teškoj skupini u kojoj su još Nizozemska i Švicarska. Švicarci su u njihovom susretu slavili s 2:0., a dalje idu prve dvije reprezentacije iz svake skupine.

Hrvatska u nedjelju u 16:30 igra protiv Švicarske, a tri dana kasnije protiv Nizozemske. Sve susrete prenosi Sportklub.