LOŠE VIJESTI: Najskuplji Dinamov igrač se ozlijedio!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb remizirao je 2:2 protiv makedonskog prvaka Shkupija u sklopu prve utakmice drugog pretkola Lige prvaka.

Goste je u prednost doveo Queven (25), poravnao je kapetan Dinama Arijan Ademi (44), da bi vodstvo domaćima donio Bruno Petković (86), ali konačnih 2-2 postavio je Renaldo Cephas (89). A prava katastrofa dogodila se na početku utakmice.

U 16. minuti iz igre je zbog bolova u desnoj nozi morao izaći Josip Šutalo, koji tako nastavlja niz problema s ozljedama na početku sezone. Dinamov pomoćni trener Alen Peternac je u poluvremenu utakmice rekao da je osjetio bolove u mišiću i da ga je zato Čačić izvadio.

Dinamov stoper je propustio utakmicu SuperSport Superkupa protiv Hajduka zbog bolova u koljenu, potom je odigrao svih 90 minuta protiv Lokomotive, da bi se sad opet ozlijedio, no težina njegove ozljede još nije poznata.

Josip Šutalo najtraženiji je Dinamov igrač u ljetnom prijelaznom roku i klub bi ga prodao ako za njega dođe dovoljno dobra ponuda, ali eventualni transfer bit će nemoguće realizirati ako je ozljeda teža.