LOŠE VIJESTI ZA SOPIĆA: Bizarna ozljeda ponajboljeg igrača Rijeke!

Rijeka je bez problema s visokih 3:0 sredila Istru 1961 u sklopu 21. kola HNL-a. Tom pobjedom Sopić i društvo skočili su na prvo mjesto tablice te sada imaju dva boda više od Hajduka.

Što se tiče samog susreta, može se kazati da je pitanje pobjednika bilo riješeno već u prvom poluvremenu, u kojem je Rijeka zabila dva gola, a Istra ostala s igračem manje.

Prilično bizaran trenutak se dogodio u 34. minuti utakmice kada je Rijeka povećala svoje vodstvo na 2:0 golom iz kaznenog udarca. Stoper gostiju Dario Marešić je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a sudac Ante Čulina je pokazao na bijelu točku nakon intervencije VAR sobe.

Kazneni udarac je izveo Niko Janković i snažno pogodio ispod grede nemoćnog Lovre Majkića. Jankoviću je to bio sedmi ligaški gol sezone, ali se prilikom izvođenja penala ozlijedio i morao odmah izaći iz igre. Nakon gola su ga u slavlju okružili suigrači, ali on je odmah pokazao prema klupi da treba zamjenu i potom legao na teren gdje je dočekao liječničku ekipu Rijeke.

Još nije poznata težina ozljede veznjaka Rijeke…