LUDI PREOKRET: Igor Tudor propustio veliku priliku protiv talijanskog velikana!

Hrvatski trener na klupi talijanske Hellas Verone, Igor Tudor, svojim dolaskom unio je velike promjene u klubu. Verona je od njegovog dolaska nanizala dvije pobjede te dva remija ali danas je stigao nevjerojatni poraz na gostovanju kod Milana.

Verona je imala nestvarnih 0:2 nakon prvih 45 minuta zahvaljujući golovima Caprarija i Barake. Očekivao se još jedan veliki rezultat Tudora i društva ali u drugom poluvremenu dogodio se nevjerojatni pad kod Verone.

AC Milan je golovima Girouda i Kessieja došao na 2:2, a onda je u 27-godišnji njemački branič Koray Gunter nespretnim autogolom donio tri boda domaćinu.

Rossoneri su ovom pobjeglom skočili na prvo mjesto tablice, ali Napoli će sutra imati domaći okršaj protiv Torina. S druge pak strane Hellas Verona nalazi se na sasvim solidnom 13. mjestu talijanske Serie A.