LUDILO U MAKSIMIRU: Pogledajte što Hrvatski Dragovoljac radi Dinamu!

U ovim trenucima igra se dvoboj 29. kola između Dinama i Hrvatskog Dragovoljca. Nakon prvih 45 minuta rezultat na Maksimiru je 0:0.

Koeficijent na pobjedu Dinama bio je svega 1.10 uoči utakmice pa su tako mnogi očekivali da će izabranici Željka Kopića sve odraditi već u prvom poluvremenu. No, izgleda kako su naletjeli na pravi tvrdi orah jer ekipa iz Sigeta se dobro drži na Maksimiru.

Dragovoljac je čak na samom početku utakmice imao veliku priliku. Karrica je olako pobjegao Dinamovoj obrani, lopta se odbila do usamljenog Frigana, ali on je iz izgledne pozicije šutirao preko gola. S druge pak strane Modri su najozbiljnije zaprijetili tek u 32. minuti. Šubarić je odbio Bočkajev udarac na nogu Andrića, ali zatim je sjajno zaustavio njegov pokušaj iz blizine.

Nakon prvog dijela Dinamo ima čak 73% posjed lopte u nogama. Imali su također 9 udaraca prema vratima Dragovoljca, ali svega tri su išla u okvir. Gosti su ostali na šest udaraca.

Dinamo: Livaković – Theophile-Catherine, Dilaver, Franjić – Špikić, Mišić, Tolić, Bočkaj – Petković – Andrić, Oršić

Hrvatski Dragovoljac: Šubarić – Smolčić, Galešić, Vulikić – Majstorović, Brtan, Hodža, Jurišić – Frigan, Perić, Karrica