LUDNICA NAKON UTAKMICE: Potukli se igrači Hajduka i Vitorije!

Hajduk Split je s ukupnih 3:2 prošao Vitoriju Guimaraes u trećem pretkolu konferencijske lige te će u play-off fazi igrati protiv Villarreala. Prva utakmica na Poljudu završila je 3:1 za Hajduk, dok su Portugalci kod kuće pobijedili 1:0 golom Andersona iz pete minute.

Vitoria je pritisnula od prve minute te već u petoj došla u vodstvo. Loptu je na rubu kaznenog prostora primio Anderson, stoperi Hajduka nisu ga blokirali pa je ofenzivac domaćina imao vremena namjestiti se i fantastično pogoditi. Lovre Kalinić to nije uspio obraniti.

Mnogi su uvjereni kako je domaćin trebao ostati bez igrača zbog scene koja se dogodila u 45. minuti. Naime, veznjak Vitorije, Tiago Silva, udario je Sahitija te je za to dobio samo žuti karton. U drugom dijelu Portugalci su stiskali ali do drugog gola srećom ipak nisu došli.

A nakon utakmice ružne scene. Nakon posljednjeg zvižduka došlo je do tučnjave igrača. Hvatali su se po terenu, navlačili za dresove pa i udarali. Kada je situacija smirena, igrači Hajduka prolazak su proslavili s Torcidom.

SKANDALOZNI TRANSPARENT: EVO ŠTO SU DELIJE SINOĆ PORUČILE UOČI OLUJE…