LUDNICA U FRANCUSKOJ: Niko Kovač i Monaco srušili PSG!

Nevjerojatni rezultat dolazi iz francuske Ligue 1 gdje je AS Monaco uspio srušiti ultra bogati PSG 3:2.

Hrvatski trener na klupi Monaca, Niko Kovač, tako je Parižanima nanio treći poraz ove sezone u prvenstvu. A ovo je uistinu bila luda utakmica s obzirom da je aktualni francuski prvak imao vodstvo od 0:2 nakon prvih 45 minuta zahvaljujući dvostrukom strijelcu Mbappeu.

No, i Kovač ima svog aduta, a to je njemački napadač Kevin Volland koji je zabijao u 52. i 66. minuti za povratak u utakmicu. U 84. Monaco je dobio najstrožu kaznu dok je zbog toga pocrvenio Abdou Diallo. Udarac s bijele točke uspješno je realizirao veliki Cesc Fabregas.

Monaco je do kraja utakmice uspio sačuvati prednost te su s ovom pobjedom skočili na fantastično drugo mjesto. No, PSG i dalje ima četiri boda više.