LUDNICA U SERIE A: Lazio vodio 2:0 do 84. minute pa sve prosuo…

U susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio i Empoli su na Olimpicu odigrali 2-2 nakon što su gosti u posljednjih osam minuta zabili dva gola.

Domaćin je poveo već u drugoj minuti golom Felipea Andersona, a u 54. je Mattia Zaccagni zabio za 2-0. U 63. minuti “nebesko-plavi” su bili blizu trećeg gola, pucao je Sergej Milinković-Savić, no Guglielmo Vicario je sjajno reagirao odbivši loptu u vratnicu.

U 84. minuti Francesco Caputo je smanjio vrativši nadu gostima, a u četvrtoj minuti nadoknade je Razvan Marin sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora donio gostima bod. Hrvatski nogometaš Toma Bašić je za Lazio igrao od 87. minute, dok je Marko Pjaca u dresu Empolija zaigrao od 68. minute.

Bio je ovo prvi bod Lazija nakon dva uzastopna porza, dok je Empoli drugi susret u nizu remizirao.