LUDNICA U SLOVAČKOJ: Evo kako izgleda naša skupina nakon tri kola!

Hrvatska nogometna reprezentacija na kraju je ipak upisala pobjedu protiv Malte, ali treba priznati. Ovo je zaista bilo mučenje!

‘Vatreni’ su zaista bili jako loši u prvom poluvremenu pa su tako imali samo jedan udarac u okvir vrata gostiju. No, Dalić onda jednostavno vuče sjajan potez te ubacuje Modrića. Osim kapetana, ušli su još Perišić, Brekalo i Barišić. I upravo je ta četvorka najviše zaslužna za pobjedu.

Perišić je prvo probio Maltu u 62. minuti nakon sjajne asistencije Barišića, a u 76. udarac s bijele točko uspješno realizira kapetan Luka Modrić. U 90. minuti konačnih 3:0 postavlja Brekalo.

U ranijem terminu Cipar je iznenađujuće pobijedio Sloveniju 1:0, a večeras je Slovačka kod kuće slavila protiv Rusije 2:1.

Hrvatska je sa šest bodova u Rijeci nastavila put prema Kataru. Vatreni su na čelu skupine H zajedno sa Rusima, ali naši imaju bolju gol razliku. Slovačka je na trećem mjestu (5 bodova), dok Cipar ima četiri boda. Slovenci su ostali na tri, a Malta na jednom bodu.