Luka Modrić nakon utakmice žestoko psovao jednog čovjeka, poznato je i zašto!

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je 1:1 protiv Italije u Leipzigu, u posljednjem trećem kolu skupine B Eura, a taj rezultat vjerojatno neće biti dovoljan za osminu finala.

Jedanaesterac Luke Modrića u 54. minuti obranio je talijanski vratar Gigi Donnarumma, ali samo minutu kasnije Modrić je ispravio pogrešku te postigao gol koji je bio vrijedan osmine finala sve do 98. minute. U zadnjoj minuti nadoknade Mattia Zaccagni pogodio je za 1:1 i time sveo šanse Hrvatske na minimum.

Hrvatski kapetan Modrić igru je napustio u 80. minuti, a nakon utakmice bio je bijesan na nizozemskog suca Dannyja Makkeliea. Nizozemac je utakmicu produljio čak osam minuta, a Talijani su zabili upravo u osmoj minuti nadoknade, piše večernji.hr.

Na televiziji se vidio ljutiti Modrić kako psuje suca i osam minuta nadoknade. A da sudac nije bio dobar, smatra HTV-ov analitičar i bivši nogometaš Joško Jeličić.

– Sudac je navlačio za Talijane, kazneni prekršaj je sudio jer nije imao drugu opciju. Tendenciozno je sudio utakmicu i to mogu reći jer sam igrao nogomet – rekao je Jeličić.

KAKO VATRENI KOMENTAR: JOSIP STANIŠIĆ UNIŠTIO NIZOZEMSKOG SUCA!