MA TKO TI VJERUJE? Choupo-Moting pronašao urnebesno opravdanje za epski promašaj!

Francuski PSG mogao je jučer kod kuće protiv Strasbourga osigurati novi naslov prvaka Francuske, ali dogodio se neočekivani kiks.

Sve je krenulo kako treba za moćni PSG pa su poveli preko Choupo-Motinga u 13. minuti, ali Strasbourg je izjednačio rezultat u 26. minuti preko Joia Nuno Da Coste. A samo dvije minute kasnije Parižani su trebali doći u novo vodstvo.

Premda je zabio za vodstvo svoje ekipe, Kamerunac je nevjerojatnom reakcijom u 28. minuti pri rezultatu 1:1 “ukrao” gol suigraču i istovremeno se pobrinuo za vjerojatno najbizarniji promašaj sezone.

Christopher Nkunku lobao je gostujućeg golmana i lopta je išla ravno u gol. Choupo-Moting pratio je akciju i loptu, da bi potom neobjašnjivim potezom išao potvrditi pogodak sa same gol-crte, ali je na vlastitu nesreću nekako uspio izbaciti loptu iz gola.

Kamerunac je nakon dvoboja pokušao dati objašnjenje ali malo tko mu vjeruje: “Prvo sam mislio da će mi Nkuanku asistirati, ali je on šutirao. Stoper je uklizao i mislio sam da će uspjeti blokirati udarac, međutim, lopta je prošla, a ja sam pomislio da je možda ofsajd. Sve se odigralo jako brzo. Dodirnuo sam loptu i završio nekako u mreži… Žao mi je zbog svega, ali moramo nastaviti dalje”, izjavio je igrač PSG-a.

ŠOKANTNA VIJEST ZASJENILA POBJEDU: TRENER ŠPANJOLSKOG VELIKANA OTKRIO DA BOLUJE OD TEŠKE BOLESTI!