MAESTRALNA IZVEDBA: Hajduk srušio Lokomotivu usred Zagreba, a Erceg postigao prekrasan pogodak!

Lokomotiva i Hajduk danas su odigrali sjajnu utakmicu u 1. kolu HNL. Splićanu su uspješno otvorili novu sezonu te svladali Lokose 3:1.

Hajduk bolji na terenu

Joan Carrillo je odmarao Tudora, Memollu, Savvasa, Saida i Futacsa, a Vlašić je igrao samo 15-ak minuta, no Splićani su ipak stigli do vrijedne pobjede, i to zasluženo. Gosti su poveli u 44. minuti preko snalažnjivog Ohandze. Kamerunski napadač još jednom je dokazao kako mu treba samo malo prostora da postigne pogodak.

Na početku drugog poluvremena Lokomotiva je preko Karačića izjednačila na 1:1. Ali sedam minuta kasnije Ante Erceg će napraviti pravi spektakl. Franck Ohandza prvo je na centru oduzeo loptu neopreznom Majstoroviću, pa na lijevoj strani odigrao Ercega . Napadač Hajduka spustio se na Kolingera, izbacio se desno i lijepo pogodio suprotni kut… Nećemo pretjerivati u usporedbama, ali aj pogodak nas je podsjetio na Messija.

Hajduk je u nastavku utakmice bio puno bolja momčad. Lokosi su imali sjajnu priliku preko Kolara, ali napadač puca točno u Stipicu.  I onda u 87. minuti kapetan gostiju, Zoran Nižić, postavlja konačnih 1:3 za Bijele.

Trener Hajduka, Joan Carrillo, mora biti prezadovoljan izvedbom svojih igrača. Uspio je odmoriti neke igrače, a ostatak momčadi na to je sjajno odgovorio.