MANŽDO TRAGIČAR: AC Milan doživio težak udarac kod Lazija!

U velikom derbiju 33. kola talijanske Serie A Lazio je kod kuće razbio AC Milan s visokih 3:0. Dvostruki strijelac za Rimljane bio je Joaquin Correa, dok je jedan gol postigao Immobile.

Osim očajnog Milana, loše vijesti dolaze za simpatizere našeg Mandžukića. Naime, bivši hrvatski reprezentativac dobio je priliku od prve minute jer trener Stefano Pioli nije mogao računati na Zlatana Ibrahimovića. Hrvatski napadač svakom utakmicom pokušava se izboriti za novi ugovor u Milanu, ali predstava protiv Lazija udaljila ga je od toga.

Po mnogima je bio jedan od najlošijih igrača poražene momčadi. Uz sunarodnjaka Antu Rebića bio je najlošije ocijenjen igrač prema Sofascoreu i zamijenjen je u 63. minuti. Rebić je odigrao cijelu utakmicu.

Vodeći Inter je na korak do titule, a pet kola prije kraja prvenstva pet klubova se bori za preostala tri mjesta koja vode u Ligu prvaka. Atalanta ima 68 bodova, Napoli, Milan i Juventus po 66, a Lazio ima 61 bod i utakmicu manje.