MARKO IS BACK: Pjaca igrač utakmice u visokoj pobjedi Fiorentine! Bivši igrač Dinama upisao gol i asistenciju!

Pokvarene duše s guštom su komentirale kako je Marko Pjaca gotov igrač i kako nema što više pokazati. Ali večeras im je sa stilom začepio usta, i nadamo se ne posljedji put. Naime, hrvatski nogometaš upisao je pogodak i asistenciju u visokoj pobjedi Fiorentine protiv SPAL-a. Rezultat je bio 3:0.

Podsjetimo, Pjaca je i dalje igrač Juventusa, ali je stigao u Fiorentinu na posudbu. Bio je to odličan potez jer u Violama će sigurno igrati. Danas su ugostili SPAL, koji je ugodno iznenađenje u uvodu Serie A. Naime, upisali su 3 pobjede dok su poražen od Torina i danas od Fiorentine.

Upravo je hrvatski nogometaš načeo goste u 18. minuti, a vodstvo je povećao srpski nogometaš Milenković samo deset minuta kasnije. S tim rezultatom otišlo se na odmor. A u 56. minuti opet Fiorentina radi nered u 16-ercu gostiju. Pjaca ostavlja loptu za Chiesu koji lijepo pogađa za 3:0.

Bio je to vrlo emotivan trenutak za Federica Chiesu koji je otrčao mlađem bratu koji je bio nosač lopte za utakmicu. Pjaca je igrao do 77. minute kada je umjesto njega ušao Valentin Eysseric, 26-godišnji veznjak iz Francuske.

Ono što je bitno je podatak da je Fiorentina sada skočila na drugo mjesto tablice! Ispred njih samo je brutalno snažni Juventus, a tko zna, možda će im baš Viole ove sezone biti glavna prijetnja u prvenstvu. Iduće kolo Fiorentina ima teško gostovanje kod Intera u Milanu.

KAOS U ITALIJI: DI FRANCESCO POLUDIO NA COSTU JER JE BRAZILAC LANSIRAO ODVRATNU LAŽ!

Neuništivi Zlatan razmišlja o umirovljenju: Ibra priznao s kojim klubom želi osvojiti trofej pa se umiroviti!