MAROKANSKI VEZNJAK: Laž je da sam protiv Hrvatske kasnio na teren zbog WC-a!

Neobična situacija obilježila je početak drugog poluvremena između Hrvatske i Maroka. Stiglo je i objašnjenje…

Odlazak na WC je ipak laž

Neobična situacija dogodila se početakom drugog poluvremena utakmice Hrvatske i Maroka (0:0) u prvom kolu skupine na SP-u. Igrači su se vratili na teren i lopta je svakog trenutka trebala krenuti s centra. Međutim, sudac je brojeći igrače primijetio da Maroku nedostaje jedan. Ubrzo je bilo jasno i tko: Sofyan Amrabat, nezamjenjivi veznjak i dokapetan Maroka.

Igrači obje momčadi neko su vrijeme čekali da se pojavi, a kamera se fokusirala na izlaz iz tunela. Nakon nekoliko minuta Ambrat se pojavio, namještajući opremu. Jučer je objavljeno kako je marokanska zvijezda kasnila na teren zbog odlaska na WC, međutim sam igrač je to demantirao.

Amrabat je u razgovoru za ESPN objasnio o čemu se radi:

„Pišu se gluposti o razlogu mog kašnjenja na drugo poluvrijeme protiv Hrvatske. To nisam napravio zbog vršenja nužde, nego zato što sam prije masaže tijekom pauze skinuo štitnike i onda ih nikako nisam mogao naći.”