MBAPPE SUSPENDIRAN: PSG izgubio i drugu utakmicu zaredom i opet odgodio slavlje!

Paris Saint Germain danas je odigrao zaostalo kolo francuskog prvenstva, gostujući kod Nantesa.

Novi poraz

Iako ga od drugoplasirane momčadi, Lillea dijeli 17 bodova, PSG nikako da i matematički potvrdi novi naslov francuskog prvaka. Prošlo kolo je doživio iznenađujući poraz od Lillea 5-1, a ovo ih je porazio Nantes, 3-2.

Za parižane je utakmica počela na najbolji mogući način, sjajnim golom Danija Alvesa poveli su već u 19. minuti. Diego Carlos je zabio za izjednačenje već u 22. minuti, a do kraja poluvremena domaćini su povisili na 2-1 preko Majeeda. U 52. Nantes je došao do 3-1, a strijelac je bio opet Diego Carlos. Novu sramotu spriječio je Metehan Guclu, u 89. minuti, zabivši za konačnih 3-2.

Zanimljivo, momčad PSG-a je nastupila u dosta šarolikom sastavu, a mnoge je iznenadila činjenica kako jedna od najvećih zvijezda, Kylian Mbappe nije bio ni na klupi! Naime, strogi trener Tuchel izbacio je iz momčadi Mbappea zbog komentar nakon poraza u prošlom kolu.

Mbappe je komentirao kako njegovi suigrači nemaju karakter te da igraju kao početnici. Osim toga, okomio se i na suca na utakmici protiv Lillea: