MERSEYSIDE DERBI: Liverpool u vatrometu pogodaka slavio protiv mrskog Evertona!

Fenomenalna utakmica odigrana je na mitskom Anfieldu u gradskom derbiju. Europski prvak Liverpool je slavio protiv omraženog rivala s druge strane grada, Evertona. U pravoj golijadi Redsi su opravdali ulogu favorita i upisali novu pobjedu od 5:2.

Prvo poluvrijeme gledatelji su mogli uživati, palo je čak šest pogodaka! Divorck Origi i povratnik Xherdan Shaqiri su nakon samo 20 minuta igre doveli Klopove momke u prednost od 2:0, nedugo zatim Moise Kean je smanjio na 2:1 i vratio u igru Toffiese. No, njihova nada je ugašena vrlo brzo, Origi je večeras odigrao sjajnu utakmicu te poentirao za 3:1, ključni trenutak dogodio se na kraju poluvremena kada je Mane povisio na ogromnih 4:1, Richarlison je u nadoknadi postavio 4:2.

Nastavak derbija nije ponudio više puno pogodaka ali je bilo dosta prilika, za konačnih 5:2 zabio je sjajni Wijnaldum na asistenciju Roberta Firmina. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odradio je odličnih 90 minuta u paru s Virgilom van Dijkom.

Liverpool je novim slavljem stigao do 43 boda, ima osam više od prvih pratitelja Leicestera dok je Everton pao na tek 18. mjesto. Ovo je vrlo loša sezona za poznatog premierligaša, puno je novaca uloženo tijekom ljeta ali stvari su ozbiljno krenule nizbrdo. Protiv ovakve sjajne momčadi s Anfielda jednostavno je nemoguće vaditi kestenje iz vatre.

PA OVO JE KATASTROFA: Objavljen dres u kojem će Hrvatska navodno igrati na Euru