MESSI NE ZABORAVLJA: Evo zašto se Argentinac nije rukovao sa sucem nakon utakmice…

Barcelona je sinoć na krilima Lionela Messija uspješno odradila uzvratni dvoboj osmine finala Lige prvaka protiv Napolija. Katalonce sada čeka uistinu težak okršaj protiv Bayern Munchena, a utakmica je na rasporedu u petak 14. kolovoza s početkom u 21:00.

Igrač utakmice svakako je Lionel Messi. Opet je bio daleko najopasniji igrač Barcelone, a vrlo lako mogao je doći i do Hat Tricka. Naime, drugi njegov ‘gol’ poništen je zbog igranja rukom, dok je udarac s bijele točke za Barcelonu realizirao Luis Suarez iako je Messi prvi izvođač u Barci.

No, nakon posljednjeg sučevog zvižduka dogodio se jedan nemili događaj koji ne ide u prilog Messiju. Naime, Argentinac se nije želio rukovati s glavnim sucem Cakirom poslije dvoboja, a razlog leži u tome što mu je poznati turski sudac poništio drugi pogodak. Leo je bio uvjeren kako je gol trebao biti priznat, ali VAR ga je demantirao. Messijeva reakcija vrlo brzo se proširila društvenim mrežama, a čak postoji objašnjenje zašto je to napravio.

Naime, Cakir je sudio utakmicu između Argentine i Nigerije na Svjetskom prvenstvu 2018. godine u Rusiji. U 51. minuti pri rezultatu 1:0 za Argentinu pokazao je na udarac s bijele točke za Nigerijce nakon sumnjivog prekršaja Mascherana. Nigerijci su nakon tog pogotka imali prolazak dalje iz te skupine zajedno sa Hrvatskom ali ‘Gaučose0 je u 86. minuti spasio branič Rojo.

Navijači su uvjereni kako mu Messi to ne može oprostiti dok drugi smatraju kako je naživcirao Messija prilikom provjere tog pogotka koja je uistinu trajala predugo. Bilo kako bilo pred Barcelonom je sada puno teži ispit, a on se zove Bayern Munchen.

LOŠE VIJESTI: MILAN U NOVU EUROPSKU SEZONU KREĆE BEZ ANTE REBIĆA!