MESSI UMALO TRAGIČAR U PARIZU: Pogledajte kako je Courtois fantastično obranio penal Argentincu!

Liga prvaka danas se vratila na male ekrane, a na djelu smo vidjeli dvije utakmice. PSG je slavio protiv Real Madrida golom Mbappea u 94. minuti, dok je Manchester City razbio portugalski Sporting Lisabon 0:5.

Junak utakmice u Lisabonu svakako je dvostruki strijelac Bernardo Silva. Portugalac je još upisao jednu asistenciju. Po jedan gol zabili su Foden, Sterling i Mahrez. A mreže su iznenađujuće mirovale u Parizu gdje smo vidjeli okršaj PSG-a i Real Madrida, ali sve do 94. minute.

Francuski klub imao je dominaciju koju je dugo pokušavao okruniti golom. Statistika kaže da su imali 57% posjed lopte, a uz to čak 19 udaraca prema vratima Real Madrida. S druge pak strane ‘Kraljevi’ nisu imali ni jedan udarac u okvir vrata Parižana.

U 61. minuti pravi junak mogao je postati Lionel Messi, ali je Argentinac na kraju postao pravi tragičar. Naime, sudac je pokazao na bijelu točku za domaćina ali je fantastičnom obranom Courtois spriječio Messija da svoju ekipu dovede u vodstvo. Međutim, Messija je spasio Mbappe pogotkom u sudačkoj nadoknadi, ali pitanje je hoće li to biti dovoljno za prolazak u četvrtfinale.

KAKVA LUDNICA: OSIJEKU DOLAZI VELIKA ŽELJA, A HAJDUK DOBIVA VELIKO POJAČANJE U VEZNOM REDU