MLADIĆI, BRAVO: Juniori Dinama ostvarili dobar rezultat protiv Šahtara!

Dinamo Zagreb zaista može biti ponosan na svoju školu. Naime, juniori Dinama remizirali su 1:1 protiv Šahtara i tako su došli do velikog boda na neugodnom gostovanju.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka unatoč velikoj dominaciji Dinama. Hrvatski prvak imao je šest udaraca prema vratima Šahtara, dok ukrajinski gigant nije uputio ni jedan udarac u okvir vrata koja je čuvao Josipović.

No, na početku drugog dijela Šahtar dolazi u vodstvo iz jedanaesterca kojeg je realizirao Artem Bondarenko. No, samo pet minuta poslije rezultat izjednačava Niko Janković, 18-godišnji igrač Dinama.

Pravi tragičar utakmice mogao je postati Daniel Ehbudzhuo koji je u samo dvije minute dobio dva žuta kartona, a Šahtar je zbog toga igrao čak 25 minuta s igračem manje. Ipak, izabranici Igora Jovičevića to nisu znali iskoristiti unatoč golemoj dominaciji do kraja utakmice.

Isto tako treba istaknuti veliku agresivnost od strane Šahtara čiji su igrači dobili čak šest žutih kartona. Nakon ove utakmice Dinamo drži vrh tablice sa pet bodova dok je City na drugom mjestu sa četiri boda. City i Atalanta igraju u 16:00.

Modri će u 4. kolu ugostiti Šahtar u Zagrebu. Taj dvoboj na rasporedu je za dva tjedna.