MLADIĆI, SVAKA ČAST: Juniori Dinama ostvarili odličan rezultat kod Man. Citya!

Dinamo Zagreb nastavlja s odličnim partijama u juniorskoj Ligi prvaka. Podsjetimo, Modri su u 1. kolu svladali Atalantu s minimalnih 1:0, a danas stižu nove lijepe vijesti.

Manchester City i Dinamo Zagreb odigrali su veličanstvenu utakmicu koja je završila 2:2. Izabranici Igora Jovičevića tako su došli do velikog boda s obzirom da su ‘Građani’ bili veliki favoriti uoči utakmice.

City je poveo u 18. minuti preko Thomas Doylea, ali u 27. minuti rezultat izjednačava Leon Šipoš, mladi napadač iz Varaždina. No, na samom kraju prvog dijela dogodio se šok kada je u prvoj minuti sudačke nadoknade pogodio Adrian Bernabe za novo vodstvo ‘Građana’. U pitanju je 18-godišnji veznjak koji je prošlog ljeta stigao iz Barcelone.

I kada su svi već upisali pobjedu Manchestera, u 80. minuti se opet ukazao sjajni Leon Šipoš koji postavlja konačnih 2:2. Treba istaknuti kako je Manchester City bio golemi favorit u ovom dvoboju pa su tako kladionice postavile koeficijent od samo 1.30 na njihovu pobjedu!

Dodajmo kako je ranije odigran dvoboj između Atalante i Šahtara. Ukrajinci su poveli u 26. minuti, a Atalanta je izjednačila u 45. minuti. Potom su Talijani napravili potpuni preokret u 71. minuti, a onda se u 94. minuti ukazao joker s klupe koji se zove Abdulla Abdulaiev. Dvoboj je tako završio 2:2, a i taj rezultat itekako odgovara našem Dinamu.

Manchester City i Dinamo predvode ovu skupinu te imaju po 4 boda dok Šahtar i Atalanta imaju po 1 bod. U idućem kolu Modri će u goste ukrajinskom prvavku dok će City ugostiti Atalantu.

ČESTITKE, ZASLUŽILI STE: NENAD BJELICA IDE NA CAMP NOU, ZOVE GA BARCELONA!

NOVI UDARAC ZA VATRENE: Daliću otpao branič, a evo tko stiže!