Modrić je krenuo iz igre. Pogledajte i poslušajte što je uslijedilo…

Hrvatski kapetan, Luka Modrić, još jednom je pokazao kako su godine samo broj. Naime, Luka je jučer odigrao maestralnu partiju u pobjedi protiv Real Sociedada.

‘Kraljevi’ su praktički sve odradili u prvom poluvremenu kada su preokrenuli zaostatak od 0:1. Modrić je prvo asistirao Camavingi za prekrasni gol, a onda je pred kraj poluvremena spektakularnim pogotkom doveo suigrače u vodstvo.

Luka je igrao sve do 82. minute. Prilikom izlaska iz igre uslijedile su nezapamćene ovacije Santiago Bernabeua. Kultni stadion tresao se od zaglušujućeg pljeska i skandiranja hrvatskoj legendi najvećeg kluba na svijetu, a Modrić je izlazeći s terena uzvratio navijačima aplauzom.

Modrić je ovakav ispraćaj iz igre zaslužio perfektnom partijom, kojom je Realu donio preokret za vjerojatno ključnu pobjedu u borbi za naslov. Domaćin je do same završnice prvog poluvremena gubio 0:1, a onda je Modrić u tri minute prvo namjestio Camavinginu golčinu za izjednačenje i odmah zatim sam krasno zabio za preokret 2:1. Real se tako pobjedom nad imenjakom iz Baskije učvrstio na prvom mjestu s čak osam bodova prednosti ispred Seville, jedinog konkurenta za titulu.

OČEKIVANA ODLUKA: EVO GDJE SU SUSPENDIRALI VLADIMIRA PUTINA!