MODRIĆ NA UDARU MEDIJA: Španjolske novine oštro kritizirale igru kapetana Vatrenih u porazu protiv Betisa!

Europski velikan Real Madrid ponovno je kiksao u domaćem prvenstvu. Nakon velike pobjede na Bernabeu od 2:0 protiv Barcelone u El Clasicu, Zidaneove trupe su se poskliznule na neugodnom gostovanju u Andaluziji kod Betisa.

Zeleno-bijeli su slavili protiv Kraljeva 2:1, pogotke za tri boda dali su Cristian Tello i Sidnei dok je jedini strijelac za Real bio najbolji topnik Karim Benzema. Ovim porazom madridski klub je ponovno prepustio čelnu poziciju Primere ljutim rivalima iz Barcelone.

Hrvatski veznjak i kapetan Luka Modrić igrao je za Real sve do 79. minute kada ga je zamijenio sve bolji Federico Valverde, novinar Marce nije bio zadovoljan prikazanom igrom našeg maestra.

“Vidjelo se da Realu nedostaje Federico Valverde u početnoj postavi. Veza je bila spora, a Toni Kroos i Luka Modrić nisu postojali u prvom poluvremenu. Obojica su dobili mjesto u prvoj postavi jer je svaki od njih jednu veliku nedavno odigranu utakmicu presjedio na klupi.” – napisao je Carlos Carpio.

Navijači Los Blancosa ipak nisu toliko negativni prema Modriću, izabran je kao peti najbolji pojedinac u novom porazu višestruskog osvajača Lige prvaka. Modrić i ekipa igra vrlo promijenjivo pa su tako u posljednjih šest utakmica upisali dvije pobjede i čak tri poraza. Uskoro im slijedi uzvratni dvoboj Lige prvaka na Etihadu kontra Citya, biti će vrlo teško izvući prolaz u četvrtfinale.

POZNATI PORTAL TVRDI: NIKO KOVAČ PREUZIMA KLUPU NJEMAČKOG PRVOLIGAŠA!

FANTASTIČNE VIJESTI: GNK Dinamo je upravo objavio veliku vijest!

BJELICA IPAK ODLAZI? TRENER DINAMA JE S OVIM RAZOČARAO NAVIJAČE!

ENGLEZI TVRDE: Mourinho dovodi hrvatskog reprezentativca za 26 mil. eura!