MODRIĆEVA OBJAVU NA TWITTERU JE HIT: „Lajkalo“ ju preko pola milijuna ljudi, „podijelilo“ gotovo sto tisuća!

Real Madrid je sinoć nakon velike drame izborio polufinale Lige prvaka. Jedan od ključnih igrača u redovima „kraljeva“ bio je Luka Modrić.

Luka i dalje oduševljava

Real Madrid je u još jednom polufinalu Lige prvaka. Španjolski velikan to je zaslužio pobjedom 3:1 i porazom 2:3 protiv Chelseaja u četvrtfinalnoj fazi natjecanja. Uzvratna utakmica bila je prava drama. Real je u njoj do 80. minute gubio 0:3 i bio na rubu eliminacije, a onda se pojavio Luka Modrić i sjajnom asistencijom asistencijom Rodrygu omogućio da zabije. Konačno, u 96. minuti, Karim Benzema je još jednim svojim pogotkom donio Realu prolaz.

Modrić je proglašen igračem utakmice, a kasno sinoć hrvatski se veznjak oglasio i na društvenim mrežama. Luka je objavio na Twitteru kratku poruku koja je skupila više od pola milijuna „lajkova“ i gotovo sto tisuća „dijeljenja“. Jednostavno, napisao je: “Odustajanje nije opcija”

Njgovu je objavu podijelio i Real Madrid u riječi: “Mudri veznjak  jednom je rekao…”