MOGLO JE BITI DRUGAČIJE: Pogledajte nevjerojatni promašaj Romine zvijezde koja je šokirala Olimpico!

Real Madrid stigao je u Rim kao veliki favorit, a sudeći po rezultatu to su i potvrdili. Golove za goste postigli su Gareth Bale i Lucas. Za europskog prvaka Luka Modrić igrao je do 80. minute, a umjesto njega ušao je Valverde. Za domaćina je nastup upisao Ante Ćorić koji je ušao u 64. minutu. Ipak, Roma može itekako žaliti…

Naime, igrala se druga minuta sudačke nadoknade prvog poluvremena kada je mladi turski nogometaš Cengiz Under dobio prekrasnu loptu na 4-5 metara od Curtoisa koju je zatim lansirao daleko iznad gola. Lopta je vjerojatno završila na petom redu navijačke tribine, a navijači su se primali za glave od nevjerice.

I kako to obično biva u nogometu, kazna dolazi odmah nakon toga. Real je u 47. minuti preko Gareth Balea došao u vodstvo u 47. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Lucas u 59. minuti.

Ipak, bez obzira na ovaj poraz Roma je osigurala nokaut fazu jer je Viktoria Plzen slavila u Moskvi na gostovanju kod CSKA. Ostaje samo žal da su s eventualnom pobjedom mogli skočiti na prvo mjesto u ovoj skupini i tako si srediti nešto lakši ždrijeb za osminu finala Lige prvaka.

BISER GODINE: LIVAJA SE VRATIO NAKON ČETIRI UTAKMICE SUSPENZIJE I ODMAH ZARADIO NOVI CRVENI KARTON!