MOGU LI IZDRŽATI DO KRAJA? Evo tko je zasjeo na vrh 2. HNL!

Tradicija brzog mijenjanja na samom vrhu drugoligaške ljestvice se nastavila, pa su tako nogometaši Dubrave Tim Kabel zasjeli na vrh Druge HNL.

U aktualnom 14. kolu Dubrava TK je kao domaćin svladala Opatiju, posljednju momčad s ljestvice, s 1:0, a gol vrijedan dolaska na tron zabio je Alghoul u 10. minuti. Do sada vodeći Varaždin je ove subote otišao na teško gostovanje u Dugopolje, a tvrdi dvoboj je završio bez pogodaka.

Potpuno suprotna bila je utakmica na Krimeji, gdje je Orijent 1919 pobijedio Croatiju iz Zmijavaca s 3:2 u dvoboju s dva preokreta. Poveo je domaćin golom Senčara u 25. minuti, ali gosti su do kraja poluvremena okrenuli i poveli 2:1 (Mrkonjić iz jedanaesterca i Gudelj). U drugom poluvremenu je uslijedio novi preokret, ovaj put u izvedbi igrača Orijenta 1919, koji su prvo izjednačili u 81. minuti (Fatić), dok je Tadejević u 86. realizirao jedanaesterac za konačno slavlje 3:2.

Kriza BSK-a se nastavila. Klub iz Bijelog Brda je izgubio kod Kustošije 0:1, što je za BSK treći ligaški poraz u nizu. Sve loše je krenulo porazom od Dinama u Kupu. Za Kustošiju je Vukelić zabio već u šestoj minuti, a vrlo brzo nakon toga je Ilić mogao izjednačiti, no nije realizirao udarac s bijele točke.

Najveći spektakl bila je utakmica u Vinkovcima, gdje je Cibalia pobijedila Solin 5:3, iako su gosti vodili 3:0 nakon samo dvadesetak minuta igre. Do 85. minute još je Solin vodio 3:2, ali su Vinkovčani u samom finišu zabili čak tri gola.

IGRA NOGOMET KARIJERE: EUROPSKI VELIKAN U SIJEČNJU DOVODI MARKA LIVAJU?!