MOGU LI NIŽE? Hajduk neočekivano izgubio kod Istre!

Danas je započelo 10. kolo hrvatske nogometne lige, a u Puli smo vidjeli veliko iznenađenje gdje je Istra srušila Hajduk 1:0.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0, a onda su Splićani u 76. minuti dobili udarac s bijele točke. No, Caktaš je iz penala promašio vrata. Jurić je otišao u lijevu stranu, a lopta pored desne stative, u gol-aut. I kako to obično biva u nogometu, s druge strane stigla je kazna.

U 87. minuti Istru u vodstvo dovodi Vuk. Blagojević je centrira, Galilea pucao na drugoj stativi. Posavec brani, ali Galilea kupi odbijanac i dodaje do Vuka, koji zabija sa šest metara.

Splićani su nakon ove utakmice ostali na očajnom šestom mjestu dok napravila ogromni skok sa posljednjeg mjesta. Sada su sedmi. U sljedećem kolu Hajduku dolazi Osijek dok će Istra ići u Maksimir kod hrvatskog prvaka, Dinama.

Istra: Jurić; Hujber, Einar, Bosančić, Sergi – Halilović, Blagojević – Špoljarić, Gržan, Vuk – Guzina.

Hajduk Split: Posavec; Jakoliš, Vušković, Mujakić, Čolina – Jurić, Jradi – Jairo, Caktaš, Gyurcso – Diamantakos.