MONSTRUOZNE BROJKE: Evo zašto je Brozović igrač utakmice!

Večeras smo vidjeli fantastični talijanski derbi između Intera i Milana. Inter je slavio 4:2 na krilima našeg Marcela Brozovića iako je Milan nakon prvih 45 minuta imao vodstvo od čak 0:2.

U prvom dijelu vidjeli smo samo jednu ekipu, a to je bio Milan. Rossoneri su poveli preko Rebića nakon sjajne asistencije Ibrahimovića. Pred sam kraj prvog poluvremena u strijelce se upisao i sam Ibrahimović. Igrači Intera kao da nisu bili na terenu, a onda nevjerojatni preokret.

Novinari će sigurno pitati Contea što je rekao igračima na odmoru jer u drugom dijelu smo vidjeli potpuno drugu ekipu. Pogodak nade postigao je Marcelo Brozović, a samo nekoliko trenutaka poslije ukazuje se Matias Vecino nakon sjajne asistencije Sancheza.

Totalni preokret događa se u 70. minut kada pogađa nizozemski stoper De Vrij. U samom finišu utakmice četvrti pogodak postiže Lukaku. Jedan od najboljih na terenu večeras je svakako bio Marcelo Brozović. Poznata stranica ‘Whoscored.com’ dala mu je visoku ocjenu 7.5, a više od njega ima samo napadač Lukaku.

No, prema mnogim navijačima Intera upravo je ‘Broz’ igrač utakmice. Sve vam govori kad vidite statistiku ispod… maestralna partina hrvatskog nogometaša!