MORBIDNA NAJAVA: Evo što Torcida planira napraviti u Zagrebu na sljedećem gostovanju kod Dinama!

Nogometaši Hajduka u susretu su 5. kola HNL-a na Poljudu svladali Osijek s 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Marko Livaja u 56. minuti.

Hajduk nije odigrao neku sjajnu utakmicu. Bio je jalov i bezidejan, posebice u prvih pola sata utakmice. No, ono što je odigrao Osijek, to je bilo katastrofalno. Ako kažemo da je daleko najbolji igrač gostiju bio golman Malenica i da je Osijek prvi put u okvir Hajduka imao tek u 89. minuti, onda je jasno kako su Osječani odigrali, pišu domaći mediji.

Nakon utakmice igrači Hajduka su došli pozdraviti navijače. Nisu se previše približavali, što je u zadnje vrijeme običaj, s Istoka su im zapljeskali, a Torcida je skandirala

”Splićani smo mi, idemo u Zagreb nered praviti”. Nakon reprezentativne pauze SHNL se nastavlja derbijem u Zagrebu između Dinama i Hajduka 14. rujna. Pogledajte na OVOM linku kako je to izgledalo.

Inače, ovom pobjedom Bijeli su napravili golemi skok na drugo mjesto tablice.

Za analizu utakmice Manchester United – Liverpool kliknite OVDJE.