MOTOR KRALJEVA: Luka Modrić igrač utakmice u važnoj pobjedi Reala!

Real Madrid je u 36. kolu španjolske La Lige upisao vrlo vrijednu i važnu pobjedu na gostovanju kod Granade. Kraljevski klub je slavio 1:4 unatoč velikim izostancima, Zidane je uspio skrpati momčadi, ali nema brige kada je tu Luka Modrić.

Hrvatski kapetan je zabio za vodstvo u 17. minuti nakon krasne asistencije braniča Miguela, mladi Rodrygo je povećao na 2:0 krajem prvoga dijela. Madriđani su se u nastavku sami doveli u probleme kad je 40-godišnji veteran Molina smanjio na 1:2, ali su uspjeli prelomiti utakmicu u idućih par minuta.

Prvo je Odriozola zakucao loptu za 1:3 nakon asistencije Edena Hazarda, dok je Karim Benzema postavio na konačnih 1:4. Real sada ima 78 bodova, odnosno dva manje od gradskog rivala Atletica i još imaju šanse obraniti naslov. Luka Modrić je prema SofaScoreu proglašen igračem utakmice, dobio ocjenu od 8,0 uz čak 90 posto točnih dodavanja.

U zadnja dva kola Real gostuje kod Bilbaoa i dočekuje Villarreal.