MOURINHO ZAPRIJETIO BALEU: “Želiš li se vratiti u Real Madrid i ne igrati nogomet?”

Engleski prvoligaš Tottenham Hotspur uspješno je odradio jučerašnje gostovanje kod Sheffield Uniteda. Izabranici Josea Mourinha slavili su 3:1 zahvaljujući golovima Auriera, Kanea i Ndombelea. Za domaću ekipu gol je postigao David McGoldrick.

Tottenham se tako pobjedom približio mjestu koje vodi u Ligu prvaka, a sigurno su bili sretni zbog remija Manchester Uniteda i Liverpoola. No, tamošnje medije zabavlja čudan odnos trenera Mourinha i Garetha Balea.

Naime, čini se kako je zaiskrilo između Velšanina i trenera. Za sve je ‘kriv’ službeni Youtube kanal od Tottenhama. Trenutak u kojem se čuje Jose Mourinho na snimci privukao je pažnju svih navijača.

“Je li to još netko čuo?” rekao je jedan korisnik YouTubea. “Slušajte pažljivo na 1:08…Želiš i ostati ovdje ili otići u Real Madrid? Možda se Bale vraća?”

Mnogi su uvjereni kako je to bilo za Balea koji se baš nije iskazao u povratničkoj misiji. U 12 utakmica postigao je tek tri gola uz skromnu minutažu od samo 623 minute. Hoće li Tottenham uopće otkupiti njegov ugovor od strane Real Madrida? Jako teško…

PAOLO MALDINI OSOBNO NAZVAO MANDŽUKIĆA, A EVO ŠTO MU JE REKAO!