MOŽE LI OVAJ REZULTAT NAPRAVITI DINAMO? Villarreal neočekivano izgubio kod kuće!

Vrlo zanimljivu utakmicu odigrali su Villarreal i Osasuna u sklopu 30. kola španjolske La Lige. ‘Žuta podmornica’ neočekivano je izgubila 2:1.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Gosti su prvo poveli u 64. minuti golom Jona Moncayole. Šest minuta kasnije također je zabio njihov igrač, ali David Garcia poslao je loptu u svoju mrežu.

Gol za važnu pobjedu Osasune, koja je tako pobjegla na sigurnu udaljenost od borbe za opstanak, postigao je Ante Budimir u 74. minuti.

David Garcia, strijelac autogola, iskupio se dobrim centaršutom iz kornera, a na petercu je napadač reprezentacije Hrvatske bio najviši i zabio glavom. Budimiru, koji je u Osasuni na posudbi iz Mallorce, ovo je sedmi prvenstveni te osmi gol ukupno ove sezone.

Inače, ukoliko se ponovi ovaj rezultat na Villarrealovom stadionu u četvrtak onda bi u polufinale Europske lige otišao zagrebački Dinamo. Neka se ponovi…