NA DANAŠNJI DAN: Mario Mandžukić postigao najljepši pogodak u karijeri!

Točno četiri godine je prošlo od finala Lige prvaka između madridskog Reala i Juventusa. Kraljevski klub je na kraju razbio Staru damu 4:1, iako je rezultat na poluvremenu bio u egalu i za to zasluge ima naš Mario Mandžukić.

Super Mario je u 27. minuti utakmice čudesnim škaricama zabio svoj najbolji pogodak karijere, ujedno i jedan od najljepših u svim finalima Lige prvaka. Te sezone je njegov gol proglašen najljepšim od strane UEFA-e, dugo se vremena vrtio na špicama svjetskh sportskih emisija. U drugom poluvremenu je Real dodao u brzinu više i osvojio „klempavi pehar“.

Mnogi strani mediji diljem svijeta i Europe su se prisjetili Mandžinog briljantnog poteza, njegovu bravuru je objavila i stranica UEFA-e. Navijači torinskih Zebri bivšeg Vatrenog doživljavaju kao idola zbog borbenosti i karaktera.

Kasnije je Mario ipak morao otići iz Torina zbog negospodskog poteza Uprave kluba, otišao je u Katar dok mu je zadnji klub bio Milan. Prisjetite se čarolije hrvatskog napadača i još jednom uživajte.