NADOKNADILI ZAOSTATAK: Evo tko je ušao u Drugu ligu!

Trnje je u subotu od 18 sati dočekalo Hrvatski vitez na stadionu NK Rudeš. Momčad koju vodi bivši hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić u ludoj je utakmici nadoknadila zaostatak i pobijedila 3-1 (4-3 ukupno).

Hrvatski vitez iz Posedarja u prvoj je utakmici kvalifikacija za popunu Druge NL slavio rezultatom 2-1 protiv Trnja. Zagrebačka momčad opasno je visjela, mogla kući otići s puno većim zaostatkom.

Trnje je u subotu od 18 sati dočekalo Hrvatski vitez na stadionu NK Rudeš. Momčad koju vodi bivši hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić u ludoj je utakmici nadoknadila zaostatak i pobijedila 3-1 i ugrabila toliko željenu promociju. Ukupni rezultat je 4-3 za Trnje.

Mrežu gostiju iz Posedarja načeo je Ivan Čolić. Fantastično je branič Trnja pogodio iz slobodnjaka u 29. minuti. Na 2-0 povisio je Kristijan Mandić u 38. Poput lisice snašao se u protivničkom petercu.

Samopouzdanje ‘vitezova’ uništio je Marko Bibić za 3-0 golom iz penala u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Bibić je tim pogotkom potvrdio da je bio MVP ovih kvalifikacija. Poentirao je i u prvoj utakmici, dao Trnju nadu golom za 2-1.

Tračak nade Hrvatskom vitezu dao je Lovre Čirjak u 83. minuti. Krenuli su ‘vitezovi’ svim silama naprijed, pokušali zabiti gol koji bi im osigurao promociju, budući da je u ovim kvalifikacijama vrijedilo pravilo gola u gostima. Ipak, nisu uspjeli.

Trnje je do Druge NL, odnosno trećeg ranga hrvatskog nogometa, došlo iz popravnog pokušaja. U lipanjskim kvalifikacijama izgubili su od Marsonije 3-0. Međutim, Inter Zaprešić odustao je zbog financijskih problema od Prve lige (drugog ranga) pa je na njihovo mjesto uskočila Croatia iz Zmijavaca te se otvorilo novo mjesto u Drugoj NL…

SKANDALOZNI TRANSPARENT: EVO ŠTO SU DELIJE SINOĆ PORUČILE UOČI OLUJE…