NAJBIZARNIJI GOL U KVALIFIKACIJAMA? Godišnje zarađuje 1,5 milijuna eura, no sinoć se nije iskazao!

Publika u Pragu, sinoć je svjedočila jednom od najbizarnijih pogodaka u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Velški vratar se osramotio

Češka i Walesa sinoć su odigrali 2:2. Wales je poveo golom Ramseyja u 36. minuti, da bi Česi izjednačili samo dvije minute kasnije preko Peseka. Domaćini dolaze do preokreta u 49. minuti komičnim autogolom vratara Warda, kojem je pobjegla Ramseyjeva povratna lopta. Ward je očito htio u maniru najboljih majstora primiriti loptu no ona je udarila stativu, odbila se od njega i završila u mreži.

Srećom po nesretnog velškog vratara, gosti su uspjeli izjednačiti i izvući bod.

Inače, ovaj je 28-godišnji vratar član Leicester Cityja. Godišnja plaća mu iznosi oko 1,5 milijuna eura…