NAJBOLJI VEZNJAK SERIE A: Epic Brozo je dominirao protiv Rome, pogledajte statistiku Vatrenog!

Aktualni talijanski prvak Inter je sinoć na Olimpicu uvjerljivo porazio Mourinhovu Romu (0:3). Strijelci za pobjedu gostiju iz Milana bili su Calhanoglu, Džeko i Dumfries, dok je odličan susret odigrao hrvatski veznjak Marcelo Brozović.

Epic Brozo imao je zbilja impresivne brojke koje kažu da je imao nevjerojatnih 96% preciznih dodavanja (125 od 130), 145 dodira, deset osvojenih lopti, pet osvojenih duela, dvije ukradene lopte, tri uspješna uklizavanja, dva pretrpljena prekršaja i jedan udarac.

Za svoju prezentaciju u punoj minutaži na rimskom stadionu dobio je od SofaScore izvrsnu ocjenu 7.5, dok je drugi reprezentativac Ivan Perišić za 90 minuta na terenu zaradio vrlo dobrih 7.2. Inter se nalazi na drugom mjestu uz četiri pobjede u zadnjih pet ogleda, vodeći je gradski rival Milan s 37 bodova.

Sinoć je odigran i ludi derbi Napoli – Atalanta, gosti iz Bergama su uspjeli iznenaditi favoriziranog domaćina te uzeti sva tri boda (2:3).