NAJBOLJI VEZNJAK SVIJETA ODUŠEVIO: Pogledajte kako Modrić asistencijom šalje protivničku obranu u prazno!

To da je Luka Modrić najbolji veznjak svijeta već svi dobro znamo, a posebno nas veseli jer nije imao ozbiljniju ozljedu.

Real slavio

Real Madrid je kod kuće igrao protiv Girone te ju porazio rezultatom 6:3. Istaknuo se fantastični Cristiano Ronaldo koji je postigao četiri pogotka. Još su zabijali Lucas i Bale.

Hrvatski nogometaši također su imali dobru večer. Mateo Kovačić igrao je do 71. minute, a njegova zamjena bio je upravo Luka Modrić.

Luka je u 86. minuti prekrasno znalački asistirao Baleu koji je pogodio za peti gol Real Madrida. Španjolski komentatori odmah su dali do znanja koliko je naš Luka velik igrač…