NAJBOLJI VRATAR NA SVIJETU? Pogledajte nevjerojatni kiks De Gee!

Manchester United doživio je poraz u Premiershipu nakon gotovo dva mjeseca. ‘Crveni vragovi’ izgubili su na gostovanju kod Watforda 2:0.

Prvi dio završio je bez golova, a onda je Watford sve obavio na početku drugog dijela. Domaćin je bio apsolutni autsajder uoči ove utakmice, činilo se da momčad Olea Gunnara Solskjaera čeka lagan zadatak u nedjelju, ali nevjerojatan kiks Davida De Gee i glupost Aarona Wan-Bissake bili su dovoljni da Crveni vragovu padnu na Vicarage Roadu.

Watford je do pobjede stigao u četiri minute. Will Hughes izveo je slobodnjak u 50. minuti, ubacio s desne strane, a stoper Kabasele loptu je u gužvi proslijedio do Ismaile Sarra. On je potom tukao iz voleja, ali nije najbolje zahvatio loptu pa je traljavo šutirao. No za Španjolca na vratima Uniteda to nije bilo ni bitno jer je naizgled bezazlen udarac izbliza propustio kroz ruke u rašlje svojih vrata.

United se nije ni stigao oporaviti od šoka, a četiri minute kasnije Wan-Bissaka bespotrebno je srušio Sarra u kaznenom prostoru gostiju, a glavni sudac Lee Mason pokazao na bijelu točku. Precizan je bio kapetan Troy Deeney, koji je pogodio za 2:0 i veliko slavlje na domaćim tribinama. Nevjerojatni kiks De Gee možete pogledati OVDJE.

TOLIKO GA CIJENE: REAL MADRID ĆE MODRIĆU NAKON KARIJERE PONUDITI OVAJ POSAO!