NAKON REMIJA S INTEROM: Trener i igrači iznenadili čudnim izjavama…

Nakon sinoćnjeg remija protiv Intera na Camp Nou, Barcelona je u vrlo teškoj teškoj poziciji i više sama ne odlučuje o svojoj sudbini.

Europska liga je realnost?

Barcelona i Inter su u sjajnoj utakmici 4. kola skupine C Lige prvaka odigrali 3:3. Barcelona je povela u 40. minuti golom Dembelea da bi Inter potpuno neočekivano preko Barelle u 50. i Martineza u 63. minuti okrenuo susret. Lewandowski je u 82. izjednačio prije nego što je Gosens u 89. minuti opet šokirao Nou Camp. Ipak, Barcu je od ispadanja iz LP-a spasio Lewandowski u sudačkoj nadoknadi.

Barca je trenutno na trećem mjestu sa samo četiri boda. Kako bi prošla u nastavak natjecanja, katalonska momčad mora pobijediti u dva preostala kola, te se nadati kiksu Intera.

Ako je suditi po izjavama iz Barcelone, oni su se već predali. Trener katalonske momčadi, Xavi Hernandez jučer je izjavio:

„Sad moramo razmišljati o La Ligi jer su nam se stvari u Ligi prvaka zakomplicirale. Liga prvaka je zaista okrutna prema nama.”

Ni izjava izjava Sergija Busquetsa nije optimistična:

„Ovo je za sve nas razočarenje, posebno kada znamo koliko smo truda i rada uložili. Imali smo veće ciljeve. Izgleda da nam primljeni gol uvijek izazove kaos. Jasno je da će ovaj rezultat utjecati na nas i u El Clasicu.”

Za razliku od trenera i kapetana, nadu u prolaz i dalje ima Eric Garcia.

„Borit ćemo se dok god ima nade za prolazak dalje.”